Олімпійський фаховий коледж оголошує набір учнів на відділення пляжного волейболу

Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного відкриває двері для майбутніх чемпіонів! Набір дівчат та хлопців 8,9,10,11 класів оголошує Відділення пляжного волейболу!

Пляжний волейбол – один з наймасовіших у світі, усі міжнародні змагання відбуваються на різних континентах та на мальовничих пляжах, найкращих місцях світу. З 1996 року пляжний волейбол став олімпійським видом спорту. З того часу новий поштовх у розвитку він отримав і в України. За височенної конкуренції українські волейболісти вже мають гучні успіхи. Минулого року наші дівчата стали чемпіонками Європи та чемпіонками світу! Найвищі нагороди здобули юніори – U-19 та U-20. А буквально днями на п’єдестал з «бронзою» чемпіонату Європи вперше в історії піднявся дорослий дует чоловіків.

Не прогав свій шанс і запам’ятай: Олімпійський коледж готує спортсменів для національних збірних України!

ОФКІП має угоду з ДУ «Державний центр олімпійської підготовки із волейболу пляжного» та Академією пляжних видів спорту «Sunrise» про розвиток і популяризацію пляжного волейболу, тож найкращі учні одразу потрапляють у систему підготовки збірних команд України різних вікових груп, тренування та спаринги з найкращими командами України.

Тренування будуть проводитися на базі найбільшого критого комплексу України – «Sunrise beach sports academy».

Долучайся до нас, зроби крок і стань в ряди майбутніх чемпіонів!

Набір проводитиметься за попереднім записом до 31 серпня на базі комплексу «Sunrise».

Звертатися за телефонами:

Тренер

Стратійчук Олег Миколайович – 093 128 55 03, 0953196440

Місце розташування Коледжу – https://goo.gl/maps/S9H9oEuFywPBNXzE6

Місце розташування комплексу «Sunrise» – https://goo.gl/maps/oHbvVt4nWKia2vb1A