Переваги лікування зубів під мікроскопом

Фахівець зі значним досвідом здійснює лікування зуба швидше та впевненіше – https://healthydent.ua/uk/uslugy/likuvannya-zubiv. Та все ж, часто знаходяться мінімальні ураження зуба, недоступні людському оку. Ось чому фахівця так важливо посилити інноваційними технологіями, вже доступними у повсякденних стоматологічних процедурах та маніпуляціях. Тим більше якщо це лікування зуба під мікроскопом, ціна якого майже не відрізняється від лікування без нього – https://healthydent.ua/uk/uslugy/likuvannya-zubiv-pid-mikroskopom.

Показання до використання мікроскопа

Лікування зубів під мікроскопом – це підвищення шансів зберегти їх. Все через те, що лікування зубів виявиться значно більш ефективним: всі зони, уражені карієсом, будуть видалені, а всі здорові тканини – збережені. Отже, електронний мікроскоп здатний спростити діагностику захворювань зубів та ясен, і може допомогли не лише під час лікування.

Мікроскоп активно використовують при лікуванні пародонту, при встановленні протезів та імплантів, а також під час корекції зубів брекетами. Та особливо лікування зуба під мікроскопом є актуальним при захворюваннях зубних каналів:

  • якщо проводиться первинне лікування зубів зі складною будовою каналів;
  • якщо необхідне видалення уламків інструмента, залишеного в каналі під час попереднього лікування;
  • якщо депульпований зуб продовжує приносити дискомфорт та біль.

Переваги

Окрім 32-кратного збільшення, яке дозволяє роздивитися кожен елемент оброблюваної зони зуба, електронний мікроскоп дозволяє точніше направляти світло. А отже, в руках вашого фахового та досвідченого стоматолога він стає справжньою секретною зброєю, і дозволяє:

  • Діагностувати карієс на ранніх стадіях, дозволяючи побачити найбільш незначні ураження, і навіть у важкодоступних зонах фісур – у зубних «кишенях».
  • Зберегти максимум живих тканин зуба. Працюючи виключно із дзеркалом, стоматолог видалить більший обсяг зубної тканини, незначно, але зачіпаючи й здорові ділянки.
  • Якісно запломбувати канали. Навіть якщо канал рівний і невузький, доктору непросто роздивитись його на всю глибину та упевнитися, що він повністю заповнився пломбою.
  • Акуратно розпломбувати канал та видалити фрагменти нерва під пломбою.

Важливо відзначити, що ціни на лікування зубів залежать від клініки та кваліфікації стоматолога, а не від використання мікроскопа. А отже, важливо записатися на зустріч до тієї стоматології, де ви забезпечите собі максимум довготривалого результату лікування.