Перевірка військкомів виявляє багато відверто огидних зловживань – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський 3 серпня заслухав доповіді міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка й голови Служби безпеки Василя Малюка, одним із питань була перевірка територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (військкоматів). Про це Зеленський повідомив у вечірньому зверненні, оприлюдненому на сайті глави держави.

“Були сьогодні доповіді керівника СБУ Малюка та міністра внутрішніх справ Клименка. Зокрема, одне з питань – перевірка військкомів. Поговорили ми докладно. Перевірка виявляє багато зловживань. Відверто огидних”, – зазначив він.

Зеленський сказав, що всі факти, які виявили правоохоронці, оприлюднять для суспільства, їх розслідують у межах кримінальних проваджень.

“Висновок очевидний: у системі комплектування потрібні люди, які розуміють, що таке цінність захисту України. Цінність, а не ціна рішень. У військкоматах мають працювати люди, які бачили війну, пройшли її. Є ті, хто, на жаль, втратив кінцівки, але не втратив гідності й не втратив України. Дякую їм”, – додав він.

gordonua.com