Перші ядерні боєголовки рф вже у Білорусі — Буданов

До Білорусі доставили перші ядерні боєголовки. Ця зброя на території союзника росії, серед іншого, є засобом підвищення ставок.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

«Стосовно ядерної зброї Білорусі, буквально кілька днів тому перші боєголовки були доставлені. До того проводились масштабні тренування з ядерними імітаторами. Я читав оригінали документів за результатами тренувань. Досить негарні для Білорусі документи. Російське 12-те головне управління, це управління, яке відповідає саме за ці засоби, написало, що за результатами тренувань з ядерними імітаторами для системи «Іскандер», які у невеликій кількості є в Білорусі, було визнано повну неготовність Білорусі до експлуатації застосування подібного озброєння. Разом з тим, білоруси показали максимально високий результат у володінні технікою типу «Точка У», — розповів Буданов в інтерв’ю, повна версія якого вийде на телеканалі «1+1 Україна».

Раніше про переміщення російської ядерної зброї на територію Білорусі заявляв президент Польщі Анджей Дуда.

Нагадаємо, 25 травня міністри оборони росії та Білорусі підписали документи про розміщення тактичної ядерної зброї на білоруській території. Того ж дня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ядерну зброю рф уже почали переміщувати до Білорусі.

hromadske.radio