Повістки “на вечірках”: радник голови МВС припустив, що робити з такими мобілізованими

Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смірнов. Загалом він проти того, щоб повістки роздавали у різних людних місцях. Адже служба в ЗСУ – це честь, а не покарання.

Однак для людей, що порушують певні моральні принципи, можна зробити винятки. Утім, їх в жодному випадку не варто відправляти на передову, де потрібні високомотивовані бійці. Але для таких людей завжди можна знайти роботу в армії.

“Ви ж розумієте, що на війні важливо мати можливість повернутися плечем і розуміти, що твій побратим тебе прикриє. Коли там потрапляють люди, які не готові, то можуть постраждати побратими”, – зазначив Смірнов.

Добре, що життя повертається, але нічні клуби – це занадто

За його словами, чудово, що люди повертаються до Києва та в інші міста України, і життя потроху розгортається. Дуже важливо, щоб економіка продовжувала працювати. Багато військових це також розуміють.

Однак є певні речі, які краще не робити у під час війни. На його думку, не варто ходити у нічні клуби. Без цього цілком можна прожити.

“Я сам молода людина, і без цього цілком спокійно можна прожити. Тим паче, якщо це ще й порушує комендантську годину, то я не проти роздачі повісток у цьому випадку”, – говорить радник міністра.

Він наголошує, що армія – величезна структура, де мобілізованого не обов’язково відправлять на передову. Тут завжди потрібні люди, які чергуватимуть на блокпостах, стоятимуть в караулі у військових частинах, завантажуватимуть фури з продовольством, охоронятимуть стратегічні об’єкти тощо.

“Якщо говорити про рейди в нічні клуби, то я не проти. Підтримую таку ініціативу. Але проти того, щоб таких людей відправляли на передову… Мені здається, це абсолютно нормально (давати повістки відвідувачам нічних клубів – ред.), бо вони, по-перше, порушують певні моральні принципи, а по-друге – порушують комендантську годину”, – наголосив Смірнов.

24tv.ua