Повітряні сили сповіщатимуть про загрози ракетних атак у своєму Telegram-каналі

Повітряні сили ЗСУ повідомлятимуть українцям про загрози ракетних ударів та атак дронами-камікадзе у своєму офіційному Telegram-каналі.

Про це заявив речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону.

Речник заявив, що після багатьох запитів від журналістів та громадян Повітряні сили вирішили самостійно повідомляти про нагальні загрози в режимі онлайн.

“Дуже багато моніторингових пабліків сьогодні існує, які надають інформацію. Громадяни довіряють їм, і постійно хочуть бачити свіжу, оновлену інформацію щодо того, хто саме і з якого напрямку атакує. У Повітряних силах ми теж, зрештою, будемо це робити. Було багато запитів було від представників ЗМІ, які хотіли бачити окрім додатка ще й Повітряні сили”, – зазначив Ігнат.
Нагадаємо, Повітряні сили неодноразово наголошували, що інформування громадян про атаки росіян слід без вказування даних, які можуть видати місцерозташування української ППО. Також Юрій Ігнат розповідав, що деякі телеграм-канали в режимі реального часу подавали інформацію про рух БПЛА і ракет зі скриншотами з системи «Віраж планшет», що це є злочином проти національної безпеки.