«Політичний стендап». В Офісі президента відреагували на маячню Лукашенка щодо контрнаступу

В Офісі презилента прокоментували заяви білоруського диктатора Олександра Лукашенка і заявили, що не варто звертати увагу на «несмішні анекдоти» щодо України, оскільки вони не мають жодного значення у реальності.

Про це написав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter.

Він наголосив, що все, що говорить Лукашенко, не має зв’язку з реальністю і додав, що не треба витрачати свій час на оцінювання «політичних стендапів» неполітичних людей.

«Усе, що публічно говорить суб’єкт Лукашенко, оцінюючи, зокрема, події в Україні, до реальності жодного стосунку не має. Швидше це стосується сфери бородатих і несмішних анекдотів. Не гайте часу на оцінювання політичних стендапів неполітичного суб’єкта», — зауважив Подоляк.

14 червня в інтерв’ю російським пропагандистам Лукашенко заявив, що Україна нібито має великі втрати західного озброєння. Він також нафантазував, що в Україні з початку контрнаступу «загинуло 40 тисяч українців і понад 100 тисяч поранених».

Крім того, Лукашенко стверджує, що країна-терорист росія нібито хотіла домовитися з Україною про «оренду Криму» під час переговорів на початку повномасштабного вторгнення. Своєю чергою в кремлі заперечили це твердження.

nv.ua