Посилення обороноздатності області – ключове завдання громад Сумщини

Під час робочої поїздки у Сумський та Охтирський райони начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх оглянув будівництво фортифікаційних споруд для наших захисників

Очільник області зазначив, що зараз, коли наша країна протистоїть агресії з боку росії, ключовим завданням для всіх громад Сумщини є посилення обороноздатності та захисту людей.

«Маємо бути готові до різних «сценаріїв» ворога. Президентом України, Головнокомандувачем ЗСУ, Урядом поставлені чіткі завдання щодо невідкладного будівництва військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд для потреб оборони. Наше завдання – їх виконати вчасно, адже це стосується не лише безпеки нашого регіону, а й всієї країни. Питання зміцнення оборонних рубежів перебуває на контролі Сумської обласної військової адміністрації. Посилення обороноздатності – щоденна спільна робота, мета якої  допомогти нашим захисникам і зробити свій внесок у спільну Перемогу!», – зазначив Володимир Артюх.

Начальник Сумської обласної військової адміністрації  подякував керівникам громад, які проявили професіоналізм і відповідально поставились до виконання завдання з облаштування фортифікаційних споруд, а також відзначив системний підхід та неабияку винахідливість при виконанні завдань щодо захисту Сумщини.