Продаж марки «Русскій воєнний корабль… Всьо» незабаром закінчиться. «Укрпошта» вже працює над новими колекціями

Останні продажі марки «Корабель ВСЬО» в Україні відбудуться 10 червня. Їх можна буде купити онлайн, у сільських відділеннях та головпоштамтах обласних центрів.

Про це повідомив гендиректор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Він розповів, що клієнти «Укрпошти» у селах та українська діаспора раніше не могли придбати ці марки.

«Тож виправляємося. Від учора поновили продажі в нашому магазині на eBay, і тепер всі друзі за кордоном зможуть спокійно придбати собі марки… Село — це Україна, тому будуть марки й там. Чи вистачить всім — імовірніше за все, ні, але робимо те, що можливо», — заявив Смілянський.

Він розповів, що «Укрпошта» залучила додаткових партнерів, активно пакує та відправляє онлайн-замовлення. Повністю закінчити відправки планують до 9 червня.

Частині з клієнтів, які замовляли марки на майданчику Prom.ua, прийшла ануляція замовлення і були повернуті кошти. Смілянський запевняє, що протягом дня замовлення будуть поновлені та відправлені.

Після завершення продажів марки «Русскій воєнний корабль… Всьо» «Укрпошта» планує випускати нові колекції. Так, вже закінчився прийом робіт на марку «Доброго вечора». За словами Смілянського, надійшло понад 1000 робіт, серед яких є «дуже цікаві». «Укрпошта» обере 5-10 варіантів та виставить їх на онлайн-голосування наступного тижня, щоб обрати переможця.

«Над Патроном теж працюємо — все буде», — додав Смілянський.

Більше про марку

«Укрпошта» 23 травня випустила нову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» Щоб уникнути спекуляцій, одній людині дозволили придбати не більш як два аркуші марок.

Марку випустили у двох номіналах: «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» для відправлень Україною та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» для міжнародних відправлень. Загальний тираж — 5 мільйонів марок.

Вартість аркуша, який складається з трьох марок і трьох купонів, — 69 гривень.

hromadske.ua