«Просто сенсація». Російський бойовий гелікоптер Мі-8 разом з усім екіпажем перелетів до України та здався ЗСУ

Нещодавно російський гелікоптер Мі-8 з екіпажем приземлився на один з аеродромів України. Там солдати рф здалися в полон українським військовим.
Інформацію підтвердив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в етері телемаратону.

«Офіційна інформація буде. Попередньо, так, така інформація є. Трошки треба почекати, ведеться робота і з екіпажем у тому числі. Все гаразд, новини будуть», — сказав він.

російський пропагандистський Telegram-канал Fighterbomber пише, що Мі-8 зник кілька тижнів тому. Мовляв, екіпаж «з якихось причин» втратив орієнтування і, побачивши з повітря аеродром, здійснив на ньому посадку. Це нібито виявився аеродром Полтави.

А от джерела «Української правди» в спецслужбах стверджують, що Мі-8 приземлився у Харківській області. Це, за даними видання, була спецоперація ГУР, яка тривала понад 6 місяців: українська розвідка виманила пілота Мі-8 в Україну.

Як стверджує УП, разом із пілотом на борту були двоє членів екіпажу, які не знали, куди насправді летить гелікоптер. Їх знищили, а сам пілот із сімʼєю перебувають в Україні (сімʼю вивезли з рф завчасно).

За даними джерел «Цензор.НЕТ» у керівництві ЗСУ, сам гелікоптер залишився повністю цілим і поповнить склад українського авіафлоту після того, як його обладнання детально вивчать.

hromadske.ua