путін оголосив анексію окупованих територій України

Президент рф володимир путін оголосив анексію окупованих територій України. Він підписав договір про так званий “вступ до складу росії нових територій”, йдеться про Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області.

Про анексію українських територій путін оголосив одразу у вступному слові.

“Шановні громадяни росії, громадяни Донецької та Луганської “народних республік”, жителі Запорізької та Херсонської областей… відбулися “референдуми”, їх підсумки підбито, результати відомі, люди свій вибір зробили. Сьогодні ми підписуємо договори про прийняття до складу росії “Донецької народної республіки”, “Луганської народної республіки”, Запорізької області та Херсонської області”, – заявив він.

У кремлі дали зрозуміти, що навіть після анексії нових територій України не збираються припиняти свою загарбницьку війну.

За словами президента Володимира Зеленського, світ не злякається російських заяв про анексію, але такі дії означають закриття будь-яких переговорів із москвою.

А у Міністерстві закордонних справ заявили, що Україна все одно має повне право на відновлення своєї територіальної цілісності військовими та дипломатичними методами.