Розкішний відпочинок під час війни і пікантні фото: скандальна речниця ДПСУ змінила роботу

Отримала продовження гучна історія з тепер уже колишньою речницею Південного регіонального управління держприкордонслужби Іванною Плантовською.

Нагадаємо, на початку січня ця військовослужбовиця під час війни похизувалася в мережі своїми пікантними фотографіями. Жінка відпочивала та хвалилася розкішним життям.

Зокрема, Іванна показувала гарні фото з Парижа на тлі Ейфелевої вежі, а також кадри з курортів. Це обурило тисячі українців. Зокрема – й керівництво ДПСУ.

Одразу після скандалу в ДПСУ заявили, що будуть ухвалені рішення, що стосуватимуться подальшого проходження нею служби та виконання обов’язків за посадою.

Як з’ясувалося, станом на зараз Іванна Плантовська вже не є речницею одеських прикордонників.

“Вона вже не у нас, і слава Богу”, – повідомило ТСН.ua джерело в Південному регіональному управлінні ДПСУ.

На запитання про те, чи відповідає дійсності інформація деяких ЗМІ, що Плантовська переведена до прикордонного загону в Житомирі, одеські прикордонники повідомили, що не можуть цього ні підтвердити, ні спростувати.

Своєю чергою, у 9-му прикордонному загоні Січових Стрільців (м. Житомир) відповіли, що не спростовують інформацію про те, що Плантовська переведена саме до них.

“Сподіваюся і знаю, що посада, на яку вона буде призначена, не буде пов’язана зі зв’язками з громадськістю”, – повідомило поінформоване джерело серед житомирських прикордонників.

Водночас Іванна Плантовська категорично відмовилася коментувати своє звільнення з посади.

“Я ж казала, що не даю офіційних коментарів”, – коротко відповіла вона й кинула слухавку.