росіяни атакували Одесу: пошкоджено Національний художній музей, є постраждалі

Учора ввечері, 5 листопада, російські ворожі війська атакували Одесу, внаслідок чого поранення отримали 5 осіб. Також відомо про пошкодження Національного художнього музею.

“Пʼятеро людей отримали поранення внаслідок нічної атаки російських окупантів по Одесі. У постраждалих зафіксовані осколкові поранення. Всі ушпиталені, наші медики надають всю необхідну допомогу”, – написав голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Водночас заступниця директора Одеського національного художнього музею Олександра Ковальчук повідомила, що в результаті атаки був пошкоджений Національний художній музей.

“124 роки музею виповниться вже за декілька годин (6 листопада – ред.). Різні були привітання в нашому житті. На таке не розраховували, хоч і готувались”, – йдеться в дописі.

Своєю чергою, міський голова Одеси Геннадій Труханов підтвердив цю інформацію.

“Трохи туди, трохи сюди і могли б ми позбутися багатьох наших зразків, експонатів, дуже відомих на весь світ. На щастя, цього не сталося”, – заявив він у коментарі Суспільному.

За його словами, зранку місцева влада почне працювати для допомоги людям, чиї будинки зазнали ушкоджень внаслідок російської атаки.

“Зранку буде працювати наша районна адміністрація, оформляти документи для допомоги всім, хто тут постраждав. Постраждала покрівля житлового будинку, зробимо обстеження і будемо відновляти, тому що йдемо в зиму. Зараз ситуація не проста, тому що пошкоджений водовід, досить високого тиску. Ситуація контрольована, але треба буде такого дуже досконалого вивчення, щоб ми були впевнені, що все гаразд”, – запевнив мер.

bukvy.org