росіяни вбили у Бердянську двох підлітків, які мали проукраїнську позицію

Обличчя російської сторони – це обличчя вбивці й терориста! У тимчасово окупованому Бердянську окупанти вбили двох неповнолітніх хлопців за їхню проукраїнську позицію.

24 червня двоє хлопців 2006 року народження, Тигран Оганнісян і Микита Ханганов, вступили в бій з окупантами. Як відомо, вони знищили військового рф та колаборанта-поліцейського. Після перестрілки загарбники заявили про «ліквідацію» хлопців.

Раніше хлопці та їхні сім’ї піддавалися переслідуванню. Згодом одного з них, Тиграна Оганнісяна, викрали з дому. Його жорстоко допитували та піддавали катуванням із застосуванням електричного струму.

Водночас 24 травня цього року підлітки отримали обвинувачення від Слідчого комітету рф у нібито підготовці диверсії на залізниці. Їм загрожувало до 20 років позбавлення волі.

Коли ситуація набула розголосу Європарламент вимагав відпустити хлопців на контрольовану Україною територію – росіяни їх не відпустили. Українська сторона намагалася повернути хлопців додому різними шляхами.

“Двоє 16-річних хлопців стали героями. Останніми словами одного з них було: «Слава Україні». Не вистачає слів, щоб описати почуття гордості за юнаків, які чинили опір окупантам.

Але водночас переповнює відчуття ницості, підлості та цинічності відносно країни-терориста. Адже про що говорити, коли окупанти можуть дозволити собі вбивати неповнолітніх? Вбивати дітей?

рф має понести покарання! Вбивці мають бути засуджені!

А весь світ має зрозуміти – щоденно на окупованих територіях порушуються права людини. І поки Україна не поверне свої території, це буде продовжуватися й продовжуватися!”, – написав український омбудсмен Дмитро Лубінець.