росіяни на Харківщині влучили у термінал “Нової пошти”: загинуло 6 людей, 14 поранені

російські військові ввечері 21 жовтня атакували Харківщину ракетами. Відомо, що ворог влучив у термінал “Нової пошти”. На жаль, є загиблі.

Про те, що росіяни атакували Харків ракетами, стало відомо після 22:00. Тоді в області пролунала повітряна тривога, а через кілька хвилин – вибухи. Це підтвердила місцева влада. А за годину президент України Володимир Зеленський розповів про шокуючі наслідки атаки.

Відео з офіційної сторінки Президента України

Окупанти влучили у термінал “Нової пошти”

“Харківщина. російська ракета вдарила по терміналу “Нової пошти”. Звичайний цивільний об’єкт. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким! Станом на цей час відомо про 13 постраждалих. На місці працюють усі служби, триває рятувальна операція”,– зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що необхідно збільшувати тиск на державу-терориста. Щоденно слід відповідати на російський терор нашими результатами на передовій. Володимир Зеленський додав, що необхідно зміцнювати єднання світу у протистоянні терору ще більше, і це ми зробимо.


“Це виключно цивільний об’єкт, росіяни вчинили черговий терор проти мирного населення Харківщини!” – наголосив Синєгубов.

24tv.ua