Рідини на органічному нікотині: переваги та особливості

Вейпинг – це ціла культура, яка дозволяє насолодитися унікальними смаками та ароматами. Але для якісного паріння важливо вміти правильно підібрати рідини. Зараз на ринку представлений колосальний асортимент з різними добавками, але при виборі необхідно враховувати тип нікотину: органічний або сольовий.

Останнім часом споживачі обирають органічні жижі, оскільки вони дозволяють розкритися всім смакам. Більше того, така продукція забезпечує насиченість пари та м’який удар по горлу у порівнянні зі звичайними сигаретами.

Особливості органічного нікотину

Органічним називається нікотин, отриманий із рослинної сировини. Він використовується в класичних сигаретах, має високий рівень кислотності (pH 11) та забезпечує сильний удар по горлу. Речовина може мати різний колір та смак, який залежать від ступеня очищення. При цьому органічний нікотин менш концентрований, ніж сольовий аналог.

Представники компанії вейп-шоп Cloudy відмічають, що виробництво натуральної заправки для вейпу є складним процесом. Для отримання рідини вихідна сировина проходить кілька етапів:

  • Спочатку готується база на основі пропіленгліколю та рослинного гліцерину. Від співвідношення речовин залежить сила удару по горлу, щільність пари та якість розчинення добавок. У класичному варіанті використовують пропорцію 50/50. Але на практиці є багато інших композицій, що дозволяє підібрати кращий склад.
  • На наступному етапі вносяться харчові добавки, які відповідають за аромат та смак рідини. Асортимент дуже великий: фруктові, тютюнові, десертні і т.д. Часто виробники створюють мікси, що дозволяє отримати цікаві та незвичайні купажі.
  • Наприкінці додають органічний нікотин. Його видобувають методом дистиляції, хроматографії або екстракції з листя тютюну, що дозволяє досягти 995-999% чистоти.

Досвідчені вейпери за наявності вихідних речовин можуть готувати комфортну для себе рідину в домашніх умовах. Все ж таки на ринку представлений настільки широкий вибір натуральних заправок, що в цьому немає особливої потреби.

Переваги рідин на органічному нікотині

Важливо, що натуральний склад – це класика вейпу, яка залишається популярною навіть при появі нових смаків та ароматів. Крім того, органічний нікотин має низку незаперечних переваг у порівнянні зі сольовим аналогом:

  • Яскраво виражений удар по горлу, який можна порівняти з курінням звичайних сигарет. Це зумовлено високою кислотністю, що викликає подразнення слизових. Імітація куріння дозволяє початківцю вейперу легше відмовитися від тютюнових виробів.
  • Використання органічного нікотину у складі заправки дозволяє досягти більш інтенсивного та насиченого смаку ароматичних добавок. Це важливо для цінителів цікавих купажів.
  • Важливо розуміти, що саме органічний нікотин використовується в переважній більшості рідин, представлених на ринку. Через це асортимент просто колосальний. Виробники пропонують різні комбінації по міцності, густоті пари та удару по горлу. Таким чином можна підібрати ідеальний варіант для себе.
  • Беззаперечною перевагою є вартість. Продукція на органічному нікотині дешевша за сольові суміші, що обумовлено витратами на виробництво. Вибір органіки дозволяє заощадити на парінні.
  • Натуральний нікотин засвоюється повільніше синтетичного аналога та вважається більш лояльним до організму.

Саме ці переваги зумовили високу популярність органічного нікотину у заправках для вейпінгу. Щоб об’єктивно оцінити продукцію, потрібно спробувати обидва варіанти та зробити для себе правильний вибір.