Рік змінив і Зеленського: у мережі порівняли новорічні звернення президента за 2022 і 2023 роки

Щороку за кілька хвилин до опівночі 1 січня, до українців звертається президент України. Цьогорічне звернення на тлі повномасштабної війни було особливим. Однак у мережі звернули увагу не тільки на те, про що говорив президент, але й на те, як він змінився за рік.

Користувачі мережі ділилися в мережі емоціями не тільки щодо промови президента, але й щодо того, як Володимир Зеленський змінився у порівнянні з минулим роком, повідомляє 24 Канал.

У новорічному зверненні до українців президент Володимир Зеленський заявив, що минулий рік почався для нас 24 лютого о 4:00. Глава держави відзначив, що російські ракети раз і назавжди зруйнували усі ілюзії. Вони продемонстрували, хто для України та всього світу друг, а хто – ворог. А найважливіше те, що пережите продемонструвало, на що здатні ми, українці.

За словами президента, 24 лютого українці почали творити нашу перемогу. Робили це з “багатьох цеглинок сотень інших перемог”. Нам вдалося перемогти паніку, сумніви, зневіру, страх. Усі ми повірили у себе та Збройні Сили України.

Володимир Зеленський подякував усім, хто боронить нашу державу. Водночас він зазначив, що 2022 рік можна назвати роком втрат як для України, так і Європи. Але це формулювання не зовсім коректне. Адже Україна нічого не втрачала, у нас це забрали.

“У нас забрали. Україна не втратила синів і доньок – їх забрали вбивці. Українці не втратили домівок – їх знищили терористи. Ми не втратили своїх земель – на них зайшли загарбники. Світ не втратив мир – росія його зруйнувала”, – наголосив Зеленський.