Смертельний землетрус в Туреччині та Сирії: кількість жертв перевищила 1200 осіб

У понеділок, 6 лютого, державні ЗМІ Туреччини повідомили про потужний землетрус, який призвів до смерті близько тисячі людей. Кількість жертв постійно зростає, оскільки підземні поштовхи повторюються.

Загальна офіційна кількість загиблих від першого землетрусу в Туреччині та Сирії вже перевищила 1200 осіб. Реджеп Тайїп Ердоган назвав це найбільшою катастрофою в країні з 1939 року. Він сказав, що в Туреччині загинуло 912 осіб, 5 383 отримали поранення.

Державне інформаційне агентство Сирії повідомило про понад 320 загиблих у країні та понад 1 000 поранених. Цивільна служба “Білі шоломи” також повідомила, що в Сирії в районах, де вона працює, загинули 147 людей і понад 340 отримали поранення .

Повторні землетруси у Туреччині

Другий смертельний землетрус стався в Туреччині та Сирії менш ніж через 12 годин після першого. Турецька влада повідомляє, що другі поштовхи відбулися на південному сході країни. Державні ЗМІ Сирії також повідомили, що Дамаск постраждав від останнього сильного землетрусу.

Європейський середземноморський сейсмологічний центр (EMSC) повідомив, що попередні дані свідчать про те, що землетрус мав магнітуду 7,7 балів і стався за 67 км на північний схід від Кахраманмараша.

meta.ua