Сучасні підходи до лікування целюліту

Целюліт – це поширена косметична проблема, яка турбує багатьох жінок у всьому світі. Відомий також як “апельсинова шкіра”, цей стан виникає в результаті накопичення жирових клітин, затримки рідини та змін в структурі шкіри. Незважаючи на те, що целюліт не становить загрози для здоров’я, він може суттєво позначитися на самопочутті та самооцінці. Тому сучасна медицина пропонує різноманітні методи лікування цієї недуги, зокрема застосування терапії з використанням ендосферної терапіі, яку проводять в клінікі lumenis.com.ua.

Що таке ендосфера

Ендосфера — це методика в медицині та косметології, відома також як ендосферна терапія. Це нехірургічна процедура, призначена для корекції фігури, боротьби з целюлітом, поліпшення тонусу шкіри, а також для реабілітаційних процедур.

Основа ендосферної терапії — це масаж за допомогою спеціального обладнання, яке використовує мікровібраційні технології для стимуляції різних шарів шкіри та підшкірних тканин.

Основні принципи ендосферної терапії:

  • Боротьба з целюлітом: Процедура сприяє розщепленню жирових відкладень та поліпшенню мікроциркуляції крові, що в результаті веде до зменшення проявів целюліту;

  • Укріплення шкіри: Мікровібрації стимулюють продукцію колагену та еластину, роблячи шкіру більш пружною та молодою;

  • Лімфодренажний ефект: Ендосферна терапія допомагає виводити зайву рідину з організму, поліпшуючи лімфовідтік.

Переваги ендосфери для лікування целюліту:

  • Ефективність: дозволяє досягти помітних результатів у зменшенні об’єму та вигляду целюліту за короткий проміжок часу;

  • Неінвазивність: Процедура є безболісною та не вимагає хірургічного втручання, що робить її привабливою для багатьох пацієнтів;

  • Місцевий вплив: Можливість точно налаштовувати режими та інтенсивність масажу дозволяє зосередитися на конкретних проблемних зонах;

  • Поліпшення мікроциркуляції: Мікровібрації пристрою покращують кровообіг та стимулюють обмін речовин в тканинах.

Як часто робити ендосферу

Частота проведення сеансів терапії Endospheres може варіюватися залежно від ступеня вираженості целюліту та індивідуальних особливостей пацієнта. Зазвичай, рекомендується проводити серії сеансів 1-2 рази на тиждень протягом 4-6 тижнів. Після завершення основного курсу лікування можуть бути призначені додаткові сеанси для підтримки отриманих результатів.

Завдяки безпечності, неінвазивності та можливості індивідуального підбору параметрів масажу, ендосфера заслуговує на увагу як з боку фахівців естетичної медицини, так і з боку тих, хто мріє про здорову та гарну шкіру.