Сьогодні відзначаємо День Гімну України — символу, що об’єднує українців у боротьбі за свободу

10 березня 1865 року вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського, пише vseosvita.ua.

Гімн України — один із головних державних символів незалежної країни, яка нині змушена зі зброєю в руках відстоювати кожен сантиметр споконвіку української землі через російську навалу. Гімн нескореної нації разом із прапором і гербом — ті важелі, заради яких ми стоїмо та боремося за майбутнє нащадків у своїй країні.

Це символ, яким українці пишаються та який об‘єднує українців.

У рядках нашого Гімну закарбовані найвеличніші сенси та цінності, які притаманні лише українській нації. Слова, які підкреслюють унікальність та єдність нашого народу.

Сьогодні немає місць, де ще не чули Гімн України. Адже свобода звучить саме так. Із ним на вустах українські захисники йдуть у бій, аби він знову пролунав у Маріуполі та Мелітополі, Донецьку та Луганську, Севастополі та інших українських містах.

Ми маємо пам’ятати, що із Гімном України наші захисники не лише боронять країну, Державний гімн лунає щоразу, коли із полеглими на фронті Героями-військовослужбовцями прощаються навіки.

Україна обов’язково переможе, і Державний Гімн України залунає на усіх теренах звільненої від рашизму української території!

Слава Україні!