Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті українських журналістів

У третю п’ятницю вересня у нашій країні відзначають День пам’яті українських журналістів.

День встановлений у 2007 році з ініціативи Національної спілки журналістів України. Його мета – вшанування пам’яті всіх загиблих журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки.

Боротьба за правду, прагнення донести її до суспільства завжди містять в собі певні ризики і небезпеку. А в умовах війни працювати журналістам ще більш складно, небезпечно, але надважливо. Бо інформація – це зброя, яка протидіє російській пропаганді і згуртовує людей, дає надію.

Про це у День пам’яті українських журналістів нагадує омбудсман Дмитро Лубінець.

“Дякую всім журналістам за вашу титанічну працю: ви фіксуєте воєнні злочини, першими розповідаєте про події, які відбуваються в країні, та першими розповідаєте світу про нашу перемогу”, – написав Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Омбудсман висловив вдячність тим, хто не лише пером, кадром, своїм голосом воює з окупантом, а й тим, хто зі зброєю в руках бореться за нашу незалежність.

“Знаю, що є і ті, хто перебуває у полоні ворога, обов’язково повернемо всіх на рідну землю. Щира вдячність і світла пам’ять тим, хто віддав своє життя, захищаючи свободу слова”, – зазначає у своєму дописі український омбудсман.


Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram