Теракт у “Крокус Холі”: росія офіційно звинуватила Україну і вимагає арешту Малюка. В СБУ відповіли

На росії продовжують вишукувати “український слід” у теракті, який стався під Москвою в “Крокус Сіті Холі”. Цього разу окупанти офіційно звинуватили нашу державу у нібито причетності до стрілянини.

Про це повідомляють російські ЗМІ. У кремлі вимагають “арешту” голови Служби безпеки України Василя Малюка після стрілянини під Москвою, передає 24 Канал.

У міністерстві закордонних справ росії опублікували заяву, у якій зазначили, що, мовляв, проведені “російськими компетентними органами слідчі дії вказують, що сліди останніх терактів ведуть до України”.

У цьому контексті російські “дипломати” згадали й інциденти з Дар’єю Дугіною та пропагандистом Владлєном Татарським, а також вибух на Кримському мосту у жовтні 2022 року.

Ба більше, окупанти зажадали арешту голови СБУ Василя Малюка, який, за словами росіян, “цинічно визнав 25 березня організацію Україною підриву Кримського мосту в жовтні 2022 року, що розкрив
деталі організації інших терактів у росії”.

Крім того, російська сторона у своєму пропагандистському дусі вимагає від Києва “негайно припинити будь-яку підтримку терористичної діяльності, видати винних і відшкодувати заподіяний жертвам
збитки”.

“Порушення Україною зобов’язань щодо антитерористичних конвенцій спричинить її міжнародно-правову відповідальність”, – цинічно заявили окупанти.


Натомість СБУ зробить усе, щоб країна-агресор рф, яка в лютому 2022 року розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, отримала “справедливу відплату”.

Про це йдеться в коментарі спецслужби, яке 31 березня опублікувала “АрміяInform”.

“Намагаючись апелювати до норм міжнародного права, а саме до Конвенції про боротьбу з тероризмом, МЗС рф забуває, що саме [президент країни-агресора рф володимир] путін офіційно оголошений у міжнародний розшук – зокрема, його чекають у Гаазькому трибуналі за викрадення українських дітей”, – ідеться в коментарі СБУ.

Як зазначили у спецслужбі, особливо цинічно заяви рф про тероризм звучать від самої країни-терориста на тлі другої річниці деокупації Бучі та звірств, які там робили російські військові.

“Ми пам’ятаємо кожного загиблого українця і зробимо все, щоб ворог отримав справедливу відплату”, – наголосили в СБУ, додавши, що будь-які слова російського МЗС є нікчемними.

В українській спецслужбі заявили, що рф “насправді може зробити тільки одну заяву, яка вартує уваги, – на весь світ оголосити про свою поразку у війні та про виведення окупаційних військ з української землі”.