Топ-3 смартфона з потужними акумуляторами

Щоденне активне використання смартфона призводить до швидкого розрядження акумулятора. Чим ємність батареї менша, тим складніше залишатися на зв’язку та виконувати заплановані завдання.

Виробники намагаються збільшувати потужність акумуляторів у смартфонах. У статті розглянемо кілька популярних моделей, які, крім потужної батареї мають ще кілька суттєвих переваг у характеристиках.

Samsung Galaxy S23+

Девайсновинка, одна з найочікуваніших моделей у 2023 році. Потужне «залізо», стильний дизайн та використання вторсировини для виготовлення окремих деталей корпусу. І, звісно, топова потужність акумулятора.

 • Samsung Galaxy S23 Plus працює на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 — одному з найшвидших процесорів сьогодення. Забезпечується обробка величезного потоку інформації від десятків додатків одночасно. Навіть під час запуску ігор на високих налаштуваннях графіки девайс не перегрівається та не зависає.

 • Ємність акумулятора 4 700 мА·г. Цього вистачить для автономної роботи впродовж 24-36 годин у залежності від інтенсивності використання смартфона. Зарядка на 45 Вт дозволяє повністю зарядити батарею за 40 хвилин.

 • Встановлена ОС Android 13 — найсвіжіша збірка з можливістю максимальної кастомізації інтерфейсу та підтримкою через оновлення впродовж найближчих п’яти років.

 • Стандарт захисту від бруду та води IP68 дозволяє використовувати гаджет за різних погодних умов.

realme 10 Pro Plus

Топовий смартфон з неординарним вигнутим дисплеєм, який одразу привертає до себе увагу. Дизайн з м’якими кольоровими градієнтами підкреслює нетривіальний смак користувача.

 • Ємний акумулятор на 5000 мА·г дозволяє активно використовувати пристрій впродовж 1,5 доби. Є функція швидкої зарядки, яка дозволяє зарядити гаджет до 50% за 20 хвилин завдяки адаптеру на 67 Вт.

 • AMOLED-дисплей з широкими кутами огляду та частотою оновлення 120 Гц забезпечує максимально комфортні умови для перегляду контенту.

 • Встановлено три фотомодулі, основний з яких має оптичну силу 108 Мп. Вбудовано яскравий спалах, є стабілізація та автофокус для зйомки динамічних кадрів.

 • Сканер відбитків пальців захищає від несанкціонованого доступу третіх осіб до даних на пристрої.

OPPO Reno 8T

Смартфон, який виділяється серед інших з першого дотику. Текстура корпусу нагадує рельєфну шкіру в яскравих відтінках. Дизайн, що підкреслює індивідуальність власника.

 • AMOLED-екран з вбудованими функціями захисту зору дозволить знизити навантаження на очі під час тривалої взаємодії з гаджетом. Адаптивна частота оновлення 90 Гц підлаштовується під контент, який користувач переглядає на телефоні.

 • Акумулятор на 5000 мА·г забезпечує автономність роботи девайса впродовж двох діб завдяки новим сценаріям керування живленням. Зарядка з адаптером на 33 Вт дозволяє заряжати пристрій до 100% за 50 хвилин.

 • Основна камера на 100 Мп та фронтальний сенсор на 32 Мп забезпечать комфортні умови для онлайн-спілкування та дистанційного навчання.

Вибирайте гаджет з потужним акумулятором, щоб залишатися на зв’язку в будь-який момент.