“Тримайтеся подалі від військових об’єктів”: ГУР радить пересічним росіянам не йти на парад 9 травня

Україна та військова розвідка мають усі дані про дії росії під час святкувань 9 травня. Йдеться про заходи безпеки, маршрути та розсадження охорони головних військових злочинців московії.

Так представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов відреагував на російські документи про підготовку до відбиття нападу з повітря під час військового параду. У коментарі “Обозревателю” він порадив цивільним росіянам перебувати подалі від воєнних злочинців, військових об’єктів і колон техніки.

“Звичайно, якщо говорити про якісь акценти чи поради, то, думаю, що пересічним росіянам, цивільним, мирним жителям, які не пов’язані з воєнними злочинцями та агресією росії проти України, варто всі дні, як, власне, і всі прийдешні, уникати присутності та перебування поряд із військовими злочинцями та поряд із військовими об’єктами, які можуть використовуватися в агресії так званої росії проти України”, – заявив Юсов.

Він запевнив, що справедливе покарання наздоганятиме російських воєнних злочинців будь-коли. А Україна “робить і робитиме все”, аби захиститися від військової агресії.

Раніше видання оприлюднило копії інструкцій, порядок формування механізованої колони та обслуги особового складу на “Дєнь Пабєди”. У документі йдеться, що якщо на парадній площі зафіксують безпілотник, то потрібно доповідати в органи ФСБ рф.

5.ua