Три десятки ліквідованих росіян та катери: в ГУР розповіли про результати рейду в Крим

У селі Маяк, де проходила спецоперація української розвідки, розташована база 3 радіотехнічного полку радіотехнічних військ Повітряно-космічних сил рф.

Під час спецоперації в Криму 24 серпня українські бійці ліквідували 30 окупантів і їхню техніку. Про це виданню “Бабель” повідомили джерела у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Зазначається, що під час нічного рейду українські спецпризначенці пошкодили 4 ворожі швидкохідні катери та знищили щонайменше 30 російських загарбників.

Спецпідрозділи ГУР висадилися в окупованому Криму біля села Маяк на мисі Тарханкут. Тут розташована база 3-го радіотехнічного полку радіотехнічних військ Повітряно-космічних сил рф, а також тут встановлений радіолокаційний вузол РЛК “Небо-М” та РЛС “Каста-2Е2”. По периметру цього района розміщені позиції протиповітряної оборони ЗС рф.

Нагадаємо, що вночі 24 серпня відбулася операція ГУР МО України за підтримки ВМСУ в тимчасово окупованому Криму. Спецпідрозділи на плавзасобах висадились на берег в районі населених пунктів Оленівка і Маяк. По завершенні спецоперації українські оборонці без втрат залишили місце подій.