Удар по Кримському мосту: один проліт зруйновано, ще один просів

У понеділок, 17 липня, окупаційна влада заявила, що на Кримському мосту “відбулася надзвичайна подія”. Працюють правоохоронці. Причини наразі з’ясовують.

Про це повідомив керівник окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов. За його словами, рух залізничного транспорту відновлять до 09:00.

“Про причини події додатково повідомлять правоохоронні органи, на місці працюють усі необхідні служби”, – сказав Аксьонов.

Речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що ГУР не коментує причини подій на Кримському мосту. Про це він сказав у коментарі “Суспільному”.

“Можна лише процитувати слова керівника ГУР Кирила Буданова про те, що “Кримський міст – конструкція там зайва”, – зазначив Юсов.

НП на Кримському мосту

Близько 4.00 на Кримському мосту зупинили рух. Там сталася “надзвичайна подія в районі 145-ї опори” з боку Краснодарського краю рф. У Мінтрансі рф спростували інформацію про вибух опор Кримського мосту, заявивши, що “є пошкодження дорожнього полотна на прольотах”. Самі конструкції прольотів нібито знаходяться на своїх опорах.

Слідчий комітет Криму та Севастополя заявили, що на місце “для проведення слідчих дій” виїхала спеціально створена група з розслідування особливо важливих справ. Губернатор Бєлгородської області рф В’ячеслав Гладков заявив, що внаслідок НП на Кримському мості загинули чоловік та жінка з Бєлгородщини. Їхня неповнолітня донька знаходиться в стані середньої тяжкості.

informator.ua