Українські війська здійснили контратаку в Бахмуті — генерал-полковник Сирський

Командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський відзначив, що воїни ЗСУ контратакували росіян на деяких ділянках в Бахмуті.

Про це повідомляє Military Media Center з посиланням на слова Сирського.

«На Бахмутському напрямку продовжуються інтенсивні бойові дії. Ворог провів численні атаки, намагаючись прорвати оборону наших позицій на декількох напрямках. Втім, завдяки стійкості та мужності захисників Фортеці, дії ворога зазнали невдачі», — підкреслив Олександр Сирський.

Командувач зазначив, що в Бахмуті росіяни кидають у бій нові штурмові групи штурмові групи Вагнера та бійців інших приватних компаній, а також десантників.

«Але взяти місто під контроль противнику не вдається. Ситуація доволі складна. Разом з тим, на окремих ділянках міста ворог був контратакований нашими підрозділами та залишив деякі позиції», — наголосив Командувач.

Оборонцям Бахмута, які відзначились у боях генерал-полковник вручив нагороди. Нагадаємо, що, на думку Олександра Сирського, Бахмут залишається об’єктом зосередження основних зусиль ворога з-поміж усіх інших напрямків, оскільки окупанти прагнуть продемонструвати хоча б якісь успіхи на Донбасі. Крім того, бої за Бахмут стримують наступ ворога і не дають йому збільшувати фронт.

bahmut.in.ua