Україні потрібен 100-кілометровий пояс безпеки: Буданов пояснив, як захистити Україну

Голова української розвідки дав інтерв’ю, в якому поділився своїми думками щодо завершення війни з росією. Він розповів, як Україна має співіснувати з сусідньою державою-терористом після припинення боїв.
Кирило Буданов вважає, що Україні потрібен 100-кілометровий пояс безпеки. Як пояснив керівник Головного управління розвідки, це має бути демілітаризована зона, передає 24 Канал.

Як Україні жити поряд з росією після своєї перемоги

Головний український розвідник запропонував створити спеціальну зону на території росії перед кордоном України. За його словами, москва має відсунути свої війська на 80-100 кілометрів від нашої держави.

З цієї зони країна-агресорка не зможе бити по нашій території звичайними засобами не оперативного та тактичного рівня. Окрім цього державі-терористу не вдасться за таких умов зробити швидкий ривок до українських кордонів.

Хто має оберігати кордони України з росією

Буданов поставив під сумнів можливість залучення миротворців ООН до забезпечення безпеки у цій зоні. Він нагадав, що росія має право вето у цій міжнародній організації. На його думку, кремль не погодиться на це.

Голова ГУР заявив, що це буде виключно справою України. Він назвав це питанням закінченням війни.

Що мають зробити ті, хто будуть після путіна

Якщо нова російська влада вирішить запевнити Україну у своїх добрих намірах, то їй доведеться відвести свої війська на 100 кілометрів від українських кордонів. Таку позицію висловив Буданов під час інтерв’ю. Він додав, що можна відсунути армію росії й на 80 кілометрів.

“Якщо ти не маєш наміру атакувати, то для тебе це не є проблемою. І, навпаки, якщо ти все ж таки в думках маєш “а хочемо реваншу з часом”, тоді, мабуть, буде дуже важко з просуванням цього питання”, – зазначив Буданов.