“Укрзалізниця” збільшує кількість рейсів із жіночими купе: в яких поїздах їх додадуть

“Укрзалізниця” продовжує розвивати популярний проєкт жіночих купе у пасажирських поїздах. З 15 листопада 2023 року ця послуга буде доступна у ще чотирьох поїздах, забезпечуючи більше комфорту та безпеки для жінок та дітей під час подорожі.

Про це пресслужба компанії повідомляє у фейсбуці.

Після успіху пілотного проєкту з жіночими купе, який стартував в червні 2023 року, “Укрзалізниця” прийняла рішення розширити цю послугу. Протягом перших чотирьох місяців пілотного проєкту було продано 25 тисяч квитків, і середнє заповнення жіночих купе становило 93%.

З 15 листопада жіночі купе будуть доступні на рейсах:

  1. №17/18 Харків-Ужгород
  2. №29/30 Київ-Ужгород
  3. №3/4 Запоріжжя-Ужгород
  4. №26/236 Одеса-Рахів

Ці купе будуть відкриті лише для жінок та дітей до 5 років включно. Квитки в жіночі купе можна буде придбати через застосунок “Укрзалізниця” з 27 жовтня, і глибина продажів становитиме 20 днів.

Важливо відзначити, що вартість проїзду в жіночих купе не відрізнятиметься від стандартних вагонів аналогічного класу того самого поїзда.

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко повідомив, що ця послуга вже здобула популярність серед пасажирів і розширення мережі жіночих купе відповідає попиту. Обираючи “довгі” рейси, де подорожує багато жінок із дітьми, “Укрзалізниця” прагне забезпечити їм більше комфорту та безпеки в дорозі.

stopcor.org