“Укрпошта” анонсувала нову марку із кремлем: робочий ескіз

Гендиректор державного підприємства нагадав, що марки “Укрпошти” є передвісником гарних подій.

У середу, 3 травня, генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський анонсував випуск нової поштової марки після атаки невідомих безпілотників на резиденцію президента держави-агресорки володимира путіна у кремлі.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, опублікувавши її робочий ескіз.

При цьому гендиректор державного підприємства нагадав, що марки “Укрпошти” є передвісником гарних подій, натякнувши на випуск знаменитої марки з російським крейсером “Москва” біля острова Зміїний, яка з’явилася напередодні потоплення флагмана Чорноморського флоту рф українськими ракетами “Нептун”.

На ескізі зображено кремль у вогні, а над ним пролітає безпілотник. Навпроти за полум’ям спостерігає український військовий у характерній позі.

“Завтра (тобто 4 травня) вранці оголосимо про запуск нової марки. Якої, коли і де — почекайте. Але, впевнений, комусь “за поребриком” дуже сподобається. А поки, як то кажуть, “робочі ескізи”, – написав Смілянський.

Про появу нової марки повідомили також на офіційній сторінці “Укрпошти” у Facebook.

“Завтра (4 травня) будуть нові поштові марки з тими, хто причетний до майбутнього згарища на місці кремля”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у ніч проти 3 травня біля кремля у москві пролунали два потужні вибухи.

ТСН