Укрпошта випустить марку в пам’ять загиблих українських захисників

Завтра, 29 серпня, в Україні відзначатимуть День пам’яті загиблих захисників України. Ця дата визначена для вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій російсько-української війни на сході України – Іловайську трагедію. 

З нагоди Дня пам’яті загиблих захисників України Укрпошта випустить нову марку під назвою “Вічна Пам’ять”. Кошти з її продажу підуть на допомогу дітям загиблих героїв. Про це повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

“Ми довго думали над напрямом благодійності цього випуску — зібрати на зброю, пам’ятник чи музей загиблим героям. Але вирішили серцем. Є ті, для кого ці втрати найважчі, — діти героїв. Якщо є найменше, що ми можемо зробити, щоб їх порадувати, передати трішки тепла та підтримки — ми зробимо саме це. Тому 3 грн з кожного випуску знову підуть на добро”, — пише Ігор Смілянський.

Cпецпогашення марки відбудуться завтра по всій країні. Але відсьогодні марку та конверт можна передзамовити онлайн. У відділеннях Укрпошти марка “Вічна Пам’ять” з’явиться завтра.