Укрпошта запустила у продаж нову марку “Вільні, Незламні, Непереможні”. Її погасили Зеленський та Джонсон

“Укрпошта” запустила у продаж нову марку “Вільні. Незламні. Незалежні”, присвячену Дню Незалежності України. Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський у Telegram.

“Як і планували, нова марка від Укрпошти вже у продажу. З такою сильною назвою їй нічого не завадить, як і тим, хто щодня наближає нашу перемогу”,– написав він.

Він зазначив, що це поштовий блок: на одному аркуші– шість ілюстрацій, “як шість місяців повномасштабного пекла, що звалилося на плечі нашої країни та наших людей”.

Автор ескізів– український дизайнер з Краматорська Антон Хрупін.

“Цей поштовий блок, як і попередні марки з 24 лютого, поєднує слово “війна”, і впевнений, що згодом я напишу вам про випуск марки зі словом “перемога”,– пообіцяв Смілянський.

Марку продають до 10 блоків та двох конвертів в одні руки у відділеннях або до п’яти поштових блоків та п’яти художніх конвертів на одне замовлення при покупці онлайн.

Марку урочисто погасили президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який перебуває сьогодні в Києві з візитом, повідомило видання “Обозреватель”.

Марку можна придбати у відділеннях Укрпошти, інтернет-магазинах ROZETKA, Kasta, Prom, а також Amazon та eBay.