У Білому домі прокоментували контрнаступ ЗСУ

На тлі новин про звільнення Силами оборони деяких сіл у Донецькій області партнери України висловили переконання про початок контрнаступу. Зокрема, в цьому не сумніваються у Білому домі.

Водночас там поки відмовляються давати оцінку діям української армії. Коментар від американської адміністрації дав на брифінгу координатор Ради нацбезпеки Джон Кірбі.

“Очевидно, що бої під час наступальних операцій відбуваються, тут жодних сумнівів немає. Але оцінювати їх має президент Володимир Зеленський, а не ми”, – заявив він.

Представник Білого дому додав: безумовним є і той факт, що винятково справа ЗСУ – говорити чи ні про втрати окупантів або свої, а також взагалі здобутки на полі бою за окремий день. За словами Кірбі, замість того, щоб давати якісь оцінки, США зосереджуються на підтримці української армії, щоб вона могла досягти успіху на передовій. “Жодних сумнівів немає”: у Білому домі висловилися про контрнаступ ЗСУ

Зокрема чиновник підтвердив, що в адміністрації американського лідера Джо Байдена готують для України нову військову допомогу.

“Я думаю, що дуже-дуже скоро ви побачите ще кілька додаткових пакетів допомоги від США”, – підкреслив Кірбі.

aspi.com.ua