У ГУР прокоментували репетицію ядерного удару росії

Репетиція ядерного удару російської федерації є черговою спробою кремля вплинути на Захід, а також спрямована на внутрішнього російського споживача.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в інтерв’ю 24 каналу.

“Нам особливо ніяк не потрібно це сприймати. Це вистава не для українців. Цілком очевидно, що нічого нового не сказано, не продемонстровано та не зроблено”, – пояснив представник ГУР МО.

За словами Юсова, подібне видовище спрямоване на прокачування внутрішнього споживача російською пропагандою, аби показати “вождь все тримає під контролем й особисто натискає на кнопочки, шойгу та вся команда присутні”.

Також, як зауважив Андрій Юсов, вистава скерована на Захід з елементами ядерного шантажу. Однак це не підвищення ставок, адже нічого нового не відбулося.

“Але для тих, хто грає у світі риторику “не треба загострювати ситуацію”, риторику “умиротворення агресора” – це така ілюстрація “ось, що ми маємо на увазі”. Глобально, нічого нового не відбулося. Ядерний шантаж – це вже не той козир, який допомагає путіну. Однак спроби будуть і в майбутньому”, – пояснив Юсов.

За його словами, у кремлі залишається обмежений вибір інструментів, як показувати свою суб’єктність та вплив на міжнародній арені після стратегічної поразки й не просто помилково злочинного рішення про повномасштабний напад на Україну.

“Ні для кого не секрет, що росія сьогодні не є наддержавою, не є світовою державою, не є державою першого порядку. Це у багатьох сенсах сировинний придаток, застаріла імперія”,
– наголосив представник ГУР МО.

sprotyv.info