У ЗСУ пояснили, як касетні снаряди допоможуть виправити ситуацію на фронті

Україна воює з країною-агресоркою, яка завдяки уп’ятеро більшому населенню може мобілізувати й більше живої сили. Касетні снаряди мають виправити цей дисбаланс.
Про це заявила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, передає «24 канал». Вона нагадала, що касетний боєприпас збільшує площу ураження, а це означає, що застосований на полі бою, там де є скупчення ворога, він дасть більші результати бойової роботи, ніж інші снаряди.

«Використання касетних боєприпасів у світі тяжіє до заборони, оскільки вони мають надзвичайну дію, – отже, їх застосування має бути дуже обережним, з урахуванням норм міжнародного права. Застосовуватимемо їх саме у такому сенсі, – там де є скупчення ворога та ворожої техніки, спрямовуючи виключно на позиції окупантів», – зазначила вона.

Гуменюк нагадала, що Україна має справу з країною-агресоркою, населення якої у п’ять разів перевищує наше. Тому нам потрібна зброя, яка допоможе вирівняти цей баланс.

Нагадаємо, 7 липня президент США Джо Байден схвалив передачу Україні касетних боєприпасів. Рішення ухвалене через «занепокоєння щодо повільного контрнаступу Києва проти укріплених російських військ і скорочення запасів звичайної артилерії на Заході».