У Києві для укриттів закупили барабанів на 900 тисяч і дві сковорідки по 600 тисяч гривень

У Києві Дніпровська райдержадміністрація закупила за бюджетні кошти для укриттів музичні інструменти – барабани на майже 900 тис грн. Відповідна інформація оприлюднена на сайті держзакупівель Prozorro.

Пояснюють, що барабани потрібні “для психологічного розвантаження дітей під час повітряних тривог”.

Оголошення про відкриті торги із закупівлі “Музичних інструментіви для психологічного розвантаження дітей в укриттях під час повітряних тривог” було розміщене у квітні поточного року. Очікувана вартість визначалась у 891 174,00 грн.

Замовником виступило Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Примітно, що барабани на 900 тисяч – це і справді просто “іграшки” порівняно з іншими держзакупівлями для столичних укриттів. У тому ж таки Дніпровському районі посадовці вирішили закупити для укриттів дві електричні сковорідки за 1 200 000 грн. На цей тендер звернув увагу депутат Київради Леонід Ємець.

“Супер електрична сковорідка з тачскріном і ціною 720 тисяч грн за штуку (договір укладено в підсумку на сумму в 1,2 млн грн за дві сковороди – УНІАН), це навіть для мішленівського ресторану перебор, не те що для укриття Дніпровського району!!! І це чудо кулінарних технологій (без жартів) їсть 21 кіловат на годину. Тобто ще тисяч 400 грн в рік”, – написав депутат у своєму Фейсбуці.

За його словами, перед тим чиновники закупили для потреб укриття електричну овочерізку за 130 000 грн. Відтак депутати створили тимчасову комісію, щоб перевірити, куди витрачають гроші чиновники, які відповідають за стани столичних укриттів, пише УНІАН.