У Нацполіції заявили, що бригада “Лють” готова до контрнаступу

Штурмова бригада Національної поліції “Лють”, що входить до “Гвардії наступу”, готова до контрнаступальних операцій. Воїни вмотивовані та готові вступити в бій.

Таку заяву зробив т.в.о. голови Нацполіції Іван Вигівський, передає Управління комунікації НПУ.

Готовність бригади на бойовому злагодженні на Дніпропетровщині перевірили Іван Вигівський, а також його заступник Олександр Фацевич та комбриг Олександр Нетребко.

Вигівський заявив, досвід проходження служби в бригаді “Лють” є новим як для бійців, так і для Нацполіції. Він також наголосив, що особовий склад бригади вмотивований і готовий до контрнаступу.

“Глава відомства подякував поліцейським за позицію, рішучість, мужність та силу і побажав після кожного бойового виїзду повертатися додому неушкодженими та з перемогою”, — йдеться в повідомленні.

Що таке “Гвардія наступу”

Міністерство внутрішніх справ розпочало формування штурмових бригад, до яких можуть вступати добровольці. Дані підрозділи будуть націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Фундаментом підрозділів будуть чинні поліцейські, прикордонники та нацгвардійці. “Гвардії наступу” будуть складаються виключно з добровольців.

Людина, яка хоче приєднатися до новоствореного підрозділу, може подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються.

internetua.com