У РНБО відповіли на «ядерні» погрози Медведєва

Погрози та застосування росією ядерної зброї – це акт суїциду, адже країна-агресор остаточно перетвориться на ворога номер один для всього світу.

Про це йдеться у заяві секретаря РНБО Олексія Данілова, пише slovoidilo.ua.

«Медведєву пам’ятка. Роздрукувати, повторювати вголос мінімум тричі на добу, вранці, в обід та ввечері, після та перед вживанням традиційних 100 (але, швидше за все, й більше) грам міцного алкоголю», – зазначив Данилов.

Він запропонував додати до списку наступне:

  • росія остаточно та безповоротно програє;
  • кремлівський режим сам, що добровільно запустив процес розпаду недоімперії та фейк-федерації;
  • всі території, окуповані московією, буде повернуто. Це стосується не лише України, а й Грузії, Молдови, Японії та інших країн та народів. Білорусь буде вільною, у тому числі від російських окупантів країною;
  • повна денуклеарізація – кінцева мета демонтажу росії. Цей останній гнилий зуб має і буде вирваний з пащі розлюченої істоти. І лише це гарантія безпеки для миру та України.
  • окремим пунктом Данілов виокремив ядерні погрози з боку росії. Він заявив, що застосування ядерної зброї росії – це акт суїциду.

«Росія остаточно перетвориться на ворога номер один для всього світу. Дітей та дружин на Марсі не приховаєте, а їм навряд чи хочеться з палаців на Рубльовці, Сардинії та інших Дубаїв – «прямо до раю», – додав Данилов.

Нагадаємо, Дмитро Медведєв погрожує ядерним ударом по Україні у разі її перемоги у війні.