У рф немає достатніх сил, щоб знову наступати з боку Чернігівської, Сумської чи Київської областей, — Чернєв

Розвіддані України свідчать, що рф готує масовий наступ, з їхнього боку проводиться додаткова мобілізація.

Про це 9 лютого в ефірі телеканалу Freedom заявив Єгор Чернєв, заступник голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради України, голова Постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО.

Він зазначив, що поки що не всі бойові частини рф введені в Україну, це відбуватиметься поступово найближчим часом.

“Швидше за все окупанти рф і далі намагатимуться продавлювати напрямок Бахмута, Соледара, Костянтинівки та Кремінної”, — заявив Чернєв.

За його словами, на сьогодні немає ознак, що рф може знову наступити з півночі.

“У них немає достатніх сил, щоби знову заходити з боку Чернігівської, Сумської чи Київської областей. Тому швидше за все вони зосередяться на Донецькій та Луганській областях”, — вважає політик.

Чернєв додав, що таким чином росіяни хочуть вирішити два завдання — військове та політичне.

“Військове — для того, щоб скувати наші сили, щоб ми більше ресурсів кинули туди і не проводили контрнаступ на інших ділянках фронту. Політичне завдання — отримати якісь перемоги, вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей і з цієї позиції починати пропонувати знову-таки “переговори” Україні. Все залежить від того, наскільки буде швидко передано нам допомогу від наших партнерів. Від цього залежатиме, відповідно, і наш контрнаступ, і відбиття атак”, — підсумував Чернєв.