У Харкові росіяни зруйнували практично всю критичну енергетичну інфраструктуру – мер

Майже вся важлива енергетична інфраструктура Харкова була зруйнована внаслідок російських атак. Однак, паніки у Харкові немає. Наразі у місті – 1,3 млн жителів.

Сьогодні у Харкові через атаки рф зруйнована практично вся критична енергетична інфраструктура. Наразі у місті – 1,3 млн жителів.  Про це заявив міський голова Харкова Ігор Терехов в інтерв’ю виданню Liga.net, передає УНН.

“Вже зруйнована практично вся критична енергетична інфраструктура, приватна теж розтрощена” – заявив Терехов.

За його словами, ситуація для енергетичної галузі дуже важка. Однак, паніки у Харкові немає. Наразі у місті – 1,3 млн жителів.

“Поки ні ми, ні військові не бачимо приводів для евакуації з Харкова. Це частина російських ІПСО, щоб залякати і змусити нервувати містян”, – заявив Терехов.

Він також зауважив, що росія почала бити по місту новими снарядами більшого радіусу дії. За останній тиждень таких ударів було вже два. Б’ють і з С-300. Найчастіше “летить” з бєлгородської області.

 “росіяни не підійшли ближче до міста”,- заспокоїв мер.

Він також повідомив, що в місті цілодобово працюють пункти незламності. За два дні останнього блекауту після обстрілів туди прийшли 28 000 харків’ян. У школах безкоштовно годують людей. За рік видали 10 мільйонів порцій їжі.