Фігури технічного аналізу в криптовалюті та їх застосування

Трейдери активно для роботи використовуються різні фігури технічного аналізу, оскільки це можливість спростити чи прискорити можливі ситуації на ринку, щоб розуміти, якого результату варто очікувати. Незважаючи на те, що технічний аналіз не повноцінно розкриває всю ситуацію, що стосується визначення вартості крипти, трейдерам вдалося знайти певні патерни для допомоги в торгівлі. Патерн це основні стратегії для того, щоб проводити технічний аналіз відповідно до загальних фінансових та криптовалютних норм. Більш того, найкраща криптовалютна біржа надає найкращі умови для того, щоб правильно провести технічний аналіз, вивчаючи при цьому фігури, правила, загальні інструменти та інші напрацювання.

Що таке технічний аналіз у крипті?

Технічний аналіз будь-якого формату проводиться на основі отриманих даних із криптовалютних графіків. Але при цьому враховуються фундаментальні фактори, які впливають на вартість будь-якої крипти. Якщо правильно провести технічний аналіз, можна спрогнозувати майбутнє, заплановану вартість, загальні фінансові параметри.

Для складання технічного аналізу всі крипто біржі надають вступну інформацію, яка максимально зручна у вивченні та плануванні графіків.

Фігури технічного аналізу

Фігури технічного аналізу – це стандартні варіанти візуальних патернів, які дозволяють правильно проаналізувати можливі зміни на криптовалютному ринку. Є низка відмінностей зі свічковим аналізом, тому не варто плутати ці два поняття.

Завдяки тому, що основні фігури технічного аналізу універсальні, можна набагато простіше вивчати графіки, контролювати проведені угоди та платіжні операції, щоб спрогнозувати вартість крипти у майбутньому. Завдяки таким параметрам обмінники криптовалют також проводять свої аналізи та технічні розрахунки для того, щоб правильно сформувати тенденції на майбутній розвиток цифрової валюти.

Потрібно правильно виділити кілька найбільш популярних постатей технічного аналізу для того, щоб провести операції максимально швидко, якісно та продуктивно з фінансового боку.

Трикутник

Це одна з найпопулярніших фігур для технічного аналізу, тому більшість аналітичної інформації, наданої професійними трейдерами, створюється на основі такого патерну.

Завдяки однойменній фігурі можна визначити основні ділянки для підтримки та опору, тому визначається напрямок руху вартості. Більше того, українська криптовалютна біржа надає достатньо інструментів для того, щоб застосовувати такий патерн для проведення технічного аналізу чи розрахунків.

Клин

За способом роботи така фігура дуже схожа на трикутник, але за формою, що склалася, фігура нагадує прямокутний трикутник, який утворює форму клина. Дуже помітна перевага у бік биків чи ведмедів, тому вони можуть зустрічатися між собою не лише наприкінці тренду, а й усередині. Якщо біржа криптовалюти професійно працює з валютою, завдяки детальному опису графіків можна повноцінно створити фігуру технічного аналізу.

Голова та плечі

Така фігура отримала назву за рахунок відповідного зовнішнього вигляду та форми, тому можна у разі падіння курсу отримати сигнал про наявні зміни. Фігура називається індикатором міхура, оскільки зростаючий попит призводить до утворення такої форми.

Особливо видно всі можливості такої фігури у рамках зміни вартості Біткоїна у 2017 році. Більше того, українські біржі криптовалют для створення стратегій часто використовують таку схему, оскільки вона є максимально ефективною при використанні в різних напрямках.

Переваги фігур теханалізу

Фігури технічного аналізу – це інструмент, який дозволяє правильно скласти картину всього, що відбувається на ринку, тому варто уважно поставитися до деталей проведення аналітичних робіт. Але важливо пам’ятати, що сам по собі технічний аналіз не працює, тому потрібно використовувати його тільки як загальноосвітню інформацію для вивчення принципу руху вартості криптоактивів. Навіть біржа WhiteBIT надає широкий перелік інструментів для проведення криптовалютного аналізу та технічного розрахунку відповідно до поставлених завдань.

Серед переваг фігур технічного аналізу варто врахувати такі параметри:

  1. Можна уважніше вивчити ринок крипти та всі можливі зміни вартості в обидві сторони.
  2. Вноситься ясність у роботу з криптою, тому можна вивчити її більш детально, не роблячи помилок у здійсненні угод.
  3. Можна максимально точно визначити можливу швидкість зміни вартості крипти, тому всі дії будуть раціональнішими та продуктивнішими.