“Хороші новини із застосуванням українських дронів будуть частіше” – Зеленський

В Україні представили результати роботи першого року Армії дронів. Відбулася презентація різних видів дронів, які використовуються для оборони, із виробниками, проєктувальниками і донорами. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

Зеленський відзначив, що представники громадянського суспільства побачили, який потенціал досягнутий за перший рік Армії дронів та як армія збільшуватиметься.

Він наголосив, що українській обороні потрібні всі дрони — від найпростіших Mavic до морських та ударних дронів, які здатні діяти на великі відстані.

“До речі, часто ми на Ставці обговорюємо цю тему на підвищених тонах. Але результати є, і це можна побачити у новинах”, — сказав Зеленський, розповідаючи про українські дрони.

Також він наголосив, що хороші новини із застосуванням українських безпілотників будуть частіше, і це принципове питання.


“Армія дронів” — це спільний проєкт Генштабу, Міноборони, Мінцифри і Держспецзв’язку, що передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт, а також курси навчання фахівців.