“Чекаємо слушного моменту”: Резніков анонсував новий “сюрприз” для кораблів рф

Майже через рік після потоплення російського крейсера “москва” Україна все ще не може повідомити всі деталі операції, бо росіянам досі не відомі всі нюанси, й для їх кораблів готують черговий «сюрприз» на морі.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков під час спільно брифінгу з в.о. міністра оборони Данія Троелсом Лундом Поульсеном.

«Мені дуже хочеться поділитися деталями, з якими я обізнаний, але у нас є домовленість з командувачем українським флотом Неїжпапою – завдяки його зусиллям та його команди це відбулося. Не всі деталі ми зараз можемо розкрити… Деякі є нюанси, які досі не відомі нашому ворогу, а це означає, що ми можемо пропонувати їм ще черговий «сюрприз» на морі, чергову «бавовну», пов’язану з їхніми кораблями. Ми просто чекаємо слушного моменту, щоб повторити цю історію», – розповів Резніков.


14 квітня 2022 року у Чорному морі затонув флагман російського чорноморського флоту – крейсер “москва”. Це сталося після того, як у нього влучили українські ракети – заявили влада України і Пентагон.

Російський ракетний крейсер “москва” – це саме той корабель, який “послали” українські прикордонники острова Зміїний у відповідь на пропозицію здатися.

За версією російського міноборони, пожежа сталася внаслідок детонації боєприпасу, після чого корабель намагалися буксирувати в порт, але нібито через шторм він затонув.

Джерело: УНН