Як вибрати пневматичну гвинтівку для тренувань?

Найпростіша і найдоступніша зброя для тренувань – пневматична гвинтівка. Коштує вона відносно не дорого, проте показує гарні стрілецькі характеристики. Купити пневматичну гвинтівку від відомих світових виробників можна в інтернет-магазині One-Click. Різноманіття вибору дозволяє вибрати зброю під будь-який запит. На що ж варто звернути увагу?

Основні характеристики

Вибираючи гвинтівку, важливо враховувати наступні характеристики:

  • довжину ствола та загальні габарити зброї – визначають комфорт користування гвинтівкою;
  • тип прицілу – найрозповсюдженіший «цілик з мушкою», проте можна знайти моделі з якісною пневматикою або додатковою можливістю її встановлення;
  • тип пневматичного механізму;
  • калібр;
  • швидкість вильоту пулі.

Наразі в Україні доступні у вільному продажу пневматичні гвинтівки з калібром 4,5 мм. Купляти зброю дозволено лише особам, що досягли віку 18 років.

Пружинно-поршневі пневматичні гвинтівки

У такому різновиді зброї пусковий поршень штовхає пружина. Завдяки цьому створюється тиск, необхідний для пострілу. Пружинно-поршнева зброя зручна і проста у використанні. Вона не потребує додаткового устаткування.

Випускається у двох різновидах:

  • з переломним стволом;
  • з підстовбурним важелем взводу.

Другий варіант забезпечує більшу купчастість стрільби та полегшує поводження зі зброєю.

Мультикомпресійні гвинтівки

Даний різновид зброї має резервуар та помпу. Постріл відбувається завдяки стисненому повітрю. Стріляти з неї одне задоволення. Купчастість висока, як і потужність. Перезарядження не викликає складнощів. Тому стріляти з мультикомпресійних гвинтівок можуть жінки та підлітки. Це непоганий варіант для навчання.

Гвинтівки з балонами CO2

Простий і доступний варіант. Щоби постріл відбувся, потрібна наявність невеликого балончика з CO2. Вистачає такої зброї приблизно на 50-60 пострілів. Точність – середня. Для початківців, що тільки починають освоювати стрільбу, підійде. Для просунених стрільців – ні.

Якщо у вас виникають сумніви щодо доцільності придбання тієї чи іншої гвинтівки, радимо звернутися до менеджерів магазину. Наприклад, в інтернет-магазині Ванклік працюють досвідчені консультанти, що дадуть відповідь на будь-яке запитання і допоможуть підібрати гарне рішення для ваших потреб.