Як вибрати розкладний стіл

Стіл – надважливий предмет меблів у квартирі. Коли ми читаємо книгу чи снідаємо, його розмір неважливий, але коли приходять гості, краще за все використовувати розкладний стіл. Навіть найкомпактніші моделі дозволяють розмістити навколо 6-8 осіб. У каталозі продукції інтернет-магазину Home Club є дуже багато цікавих моделей за прийнятними цінами.

Механізм трансформації

Перш за все звертають увагу на механізм розкладання. Один із найпопулярніших варіантів – «книжка». В складеному стані ширина столу складає всього 25-30 см, а в розкладеному досягає 150 см. Для 6-8 людей цього цілком достатньо.

Ще один цікавий варіант механізму – «поворот та відкидання стільниці». Такий предмет можна встановити навіть у найменшій кухні. В розкладеному стані збільшується не лише ширина, але й довжина стільниці. Тобто стіл суттєво збільшується в розмірах.

Серед популярних механізмів трансформації – конструкція «розсування з двома вставками». Одна вставка дозволяє збільшити стільницю на третину, а використання двох вставок збільшує стіл майже вдвічі. В каталозі меблів Home Club є і більш незвичайні варіанти.

Кілька практичних порад

Наступні рекомендації стануть дуже корисними, хоча й дуже прості, на перший погляд. Вибираючи розкладний стіл, звертають увагу на:

  • кімнату, де буде застосовуватися конструкція (для гостьової кімнати підходить «книжка», для кухні – інші конструкції);
  • розташування ніжок – вони не мають заважати під час сидіння;
  • стійкість – якщо підлога нерівна, конструкція може хитатись: для таких ситуацій є моделі столів із ніжками, що регулюються за довжиною;
  • якість матеріалів – конструкція має бути надійною;
  • форму стільниці – округлі краї зношуються повільніше.

Сучасні пропозиції від Home Club – стильні меблі, що стануть справжньою окрасою інтер’єру їдальні чи іншого приміщення. Крім того, якісні механізми фіксації роблять меблі надійними та довговічними. Покупці мають змогу обирати найбільш прийнятний колір виробів, який буде добре поєднуватися з інтер’єром кухні або іншої кімнати.