“Я — солдат. Мої серце, душа та тіло належать Азову”: Денис “Редіс” Прокопенко повернувся у стрій

Підполковник Денис “Редіс” Прокопенко, який керував обороною Маріуполя та перебував у полоні в Туреччині, повернувся до активної служби та став командиром бригади “Азов” Національної гвардії України.

Цю новину повідомили у пресслужбі “Азову”.

Зазначається, що під час зустрічі з бійцями бригади “Азов” підполковник Прокопенко підкреслив, що для нього війна не закінчилася, поки останній український боєць не повернеться з полону, а кордони України не будуть відновлені на стан 1991 року.

Він висловив відданість своєму військовому обов’язку та заявив, що його серце і душа належать “Азову”.

Прокопенко зазначив, що планує зосередити зусилля на підготовці бригади до виконання завдань та поповненні особовим складом, технікою та озброєнням.

У пресслужбі бригади наголосили, що військові довго чекали на повернення свого командира та раді його приєднанню до їхніх лав. Вони готові виконувати будь-які поставлені перед ними завдання.

Наразі підполковник Прокопенко проходить реабілітацію та незабаром повністю почне виконання своїх службових обов’язків.


Нагадаємо, 22 вересня 2022 року всі командири “Азова”, яких російські силовики утримували в полоні, вийшли із в’язниці та були змушені виїхати до Туреччини. 8 липня 2023 року всі командири українського батальйону “Азов” повернулися додому з Туреччини, де перебували після звільнення з російського полону.

uaportal.com