ЄС продовжить тимчасовий захист українців до 2025 року

Європейський Союз подовжить тимчасовий захист українців до 2025 року. На сьогодні 4 мільйони українських переселенців перебуває в ЄС.
Про це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Вона наголосила, що Єврокомісія запропонує розширити тимчасовий захист для України.

“Ми будемо на боці України так довго, як буде потрібно. Єврокомісія запропонує розширити тимчасовий захист для України, який спливає, наша підтримка буде тривалою. 4 мільйони українських переселенців зараз перебуває в ЄС і ми раді їм”,– заявила президентка Єврокомісії.

Урсула фон дер Ляєн зауважила, що ЄС гарантував, щоб в українців був доступ до житла, охорони здоров’я, ринку праці та до багато чого іншого. За її словами, це була відповідь Європи на клич історії.

“Тож я пишаюся оголосити, що комісія запропонує продовжити наш тимчасовий захист для українців у ЄС. Наша підтримка України триватиме”, – сказала президентка Єврокомісії.

Вона додала, що майбутнє України – в Євросоюзі.

“Майбутнє західних Балкан у нашому союзі, майбутнє Молдови – в нашому союзі. І я знаю, що перспектива важлива для громадян Грузії”, – підкреслила Урсула фон дер Ляєн.


Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram


24tv.ua