Їх мають знати в обличчя: в Україні відкрили “Книгу катів українського народу” та закликають поповнити її

Понад півтори тисячі прізвищ громадян росії, які взяли участь в агресії проти України та геноциді українського народу, числяться сьогодні у проєкті “Книга катів українського народу”, яка була розроблена і розпочала роботу з ініціативи президента України Володимира Зеленського та Офісу президента.

За рік, що пройшов з початку російської агресії, на проєкті зібрані абсолютно справжні, багаторазово перевірені дані, які мають безліч доказів, про 1656 осіб, які вчинили військові злочини на території України з 24 лютого 2022 року.

За даними Генерального прокурора України, в Україні зараз розслідують понад 54 000 справ про військові злочини росії, серед яких численні випадки руйнувань житлової інфраструктури, вбивств мирних жителів та мародерства російськими військовими на захопленій українській території.

Проєкт “Книга катів українського народу” збирає докази військових злочинів в Україні, дані про тих, хто їх скоїв. І існуватиме він доти, доки не знайдеться останній кат, він обов’язково опиниться в “Книзі катів українського народу” і понесе відповідне покарання.

До цієї роботи може підключитись кожен мешканець України. Так, якщо у вас є докази участі у війні та злочинах російських військових, напишіть на [email protected]

telegraf.com.ua