5 млн кроків під час онлайн-тренінгів: бізнес-тренер Микола Сапсан став рекордсменом України

Малими кроками – до перемоги. Впродовж року це не лише на словах, але й на практиці доводив відомий на пострадянському просторі бізнес-тренер і засновник тренінгової компанії «ОVITTA» Микола Сапсан. Щодня він прокидався о 5.00, проходив 15 тисяч кроків та у прямому ефірі ділився своїми знаннями та досвідом.

«Марафон 365» об’єднав сотні жителів України, Росії, Казахстану, Білорусі, Молдови та інших країн – і став рекордом. Адже за рік Микола Сапсан пройшов понад 5 млн кроків, проводячи водночас мотиваційні тренінги.

“Ми зафіксували унікальну подію. Відомий бізнес-тренер Микола Сапсан встановив рекорд України за кількістю онлайн-тренінгів під час руху. Щодня за його ефірами слідкували сотні людей і надихались на нові звершення. Перевершити такий рекорд, думаю, не вдасться нікому. Хіба сам пан Микола з часом захоче це зробити”, – розповідає експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

Микола Сапсан зізнається, започаткував «Марафон 365», щоб виховати в собі та кожному учаснику події звичку перемагати. Адже повторення одних і тих самих дій день у день здатні виробити стійкі й керовані зміни в мисленні та діях кожного.

“Зазвичай ми знаємо, які звички хочемо розвивати, але мало хто може впровадити їх, розробити для себе той алгоритм дій, який допоможе. Часто ми приймаємо рішення змінити все і відразу, наприклад, ввечері ми сповнені мотивації почати бігати, а вранці саботуємо своє ж рішення. Чому так відбувається? Тому що коли рішення прийнято – важливо поступово закріплювати шляхом багаторазового повторення нові звички, поки вони не стануть у житті нормою.

«Марафон 365» – це мистецтво маленьких кроків, щоб привчити своє мислення працювати по-новому, впроваджувати нові практики, техніки й стійкі звички”, – пояснює Микола Сапсан.

Щоб прокинутися вдосвіта та пройти свої 15 тисяч кроків, пану Миколі часом доводилося долати лінь. Але своїм прикладом він «заражав» бажанням рухатися інших, розвиватися, навчатися й досягати поставлених цілей. Саме завдяки «Марафону 365» тисячі людей набували «звичку перемагати», яка здатна розкрити потенціал кожної людини і тим самим привести до душевного щастя й радості.

“Я йду з вами від травня 2020 року: коли до роботи 4 км, коли транспорт зупинився через карантинні обмеження. Ви як наставник, як тренер допомогли пройти цей тяжкий період у житті. І з часом це стало моєю звичкою – слухати вас і задумуватись про свій вектор у житті. А потім я побачила результат. Я «прокачала» свої м’язи і мозок. Дякую вам за кожне слово та підтримку, яку я відчуваю навіть через екран”, – пише у коментарях марафону пані Ірина.

“Перемога – це не зупинитися на досягнутому, а, всупереч всім, продовжувати рухатися вперед. Малими кроками, але без зупинки”, – пише у коментарях марафону пані Віта.

Хоч марафон завершився, але звичка прокидатися та рухатися разом з бізнес-тренером – залишилась у багатьох. Саме тому пан Микола започаткував нову рубрику – «Ранок з Сапсаном». Це добірка цікавих думок із відзнятого під час марафону матеріалу. Відео з’являтимуться щодня о 8 ранку та допомагатимуть глядачам виховувати в собі звичку  перемагати. До речі, пройти  курс від відомого бізнес-тренера можна, зареєструвавшись за посиланням.