Авторозбірки як важливий сегмент ринку запчастин

Ремонт автомобіля іноді може обертатися вкрай складним, тривалим і дорогим процесом. Особливо це стосується машин з великим пробігом і віком старше 10 років. Для них знайти запчастини трохи складніше, а вартість їх може бути дорівнює аналогічним запчастинах на нові авто. І якщо зі складнощами по ремонту ще можна впоратися, а також набратися терпіння на часом затяжний ремонт, то вплинути на вартість запчастин немає ніякої можливості.

Саме тому багато автолюбителів уже давно стали звертати на такий розвивається сегмент ринку автомобільних запчастин як авторозбирання. Існування цього виду бізнесу – зручний інструмент для покупця. На автомобільних розборках можна знайти вже були у використанні запчастини на будь-якого виробника автомобілів, але за нижчою вартістю. Сама ж запчастина при цьому може бути у відмінному стані і мати ще тривалий ресурс для експлуатації.

Причина популярності авторозбірок

У першу чергу мова йде про неймовірний асортимент запчастин, а також їх низької вартості в порівнянні з новими запчастинами. Даний сегмент має вельми слабке представництво в мережі Інтернет, тому компанія Автопро вирішила зайнятися його розвитком.

Тепер покупці можуть побачити в загальній видачі запчастини та пропозиції від автомобільних розбірок. Вже ведеться активна робота по впровадженню більш зручного функціоналу для продавців і покупців б/у запчастин. Також ведеться постійний пошук нових автомобільних розбірок, готових продавати свої запчастини в Інтернеті.

Основні переваги авторозбірок

 1. Кожне офіційне підприємство по розбору автомобілів надає гарантійний талон на придбані б/у запчастини.
 2. Співробітники авторозбірок – експерти, здатні витягти будь-яку запчастину без пошкоджень, перевірити її працездатність і оцінити ресурс.
 3. На хороших авторозбірках можна отримати консультацію щодо сумісності запчастин для вашого авто, допомога в підборі оптимального варіанту.
 4. Під розбір потрапляють будь-які іномарки, тому можна знайти будь-яку запчастину для американського, китайського, азіатського авто. У разі відсутності потрібної деталі можна домовитися про її доставку.
 5. Значно нижча вартість запчастин. Іноді на покупці б/у авто можна заощадити більше 50 відсотків від вартості нової запчастини.
 6. Можливість проводити оплату не тільки готівкою, але і за допомогою безготівкового розрахунку.

Недоліки авторозбірок

 1. Фахівці далеко не завжди охоче йдуть на діалог і намагаються допомогти у виборі запчастин, незважаючи на те, що вони зацікавлені в тому, щоб продати свій товар.
 2. Запчастини можуть бути зняті зі старих авто, мати вироблений ресурс, що вимагає ретельної їх перевірки.
 3. Неофіційні автомобільні розборки дають невелику гарантію на свої товари.
 4. Небажання відправляти запчастини службами доставки, часто потрібно приїхати на розбирання особисто.
 5. Невиправдано завищені ціни на рідкісні запчастини та рідкісні моделі авто.

Поділитися в соцмережах: